2019-2020 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BURS BAŞVURULARI BAŞLADI

Derneğimiz ilçemizdeki İmam Hatip Liselerinden Mezun olup 4 yıllık fakülte kazanan öğrencilere yönelik burs  desteği 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında da devam edecek.

 

Bu yıl üniversite kazanan öğrencilerimiz 30 Eylül-6 Ekim  tarihleri arası saat:09.00-18.00 arası dernek merkezine 1 adet fotoğrafı ile  gelip burs başvuru formu dolduracak. Burs almaya hak kazanan öğrenciler dernek yetkilisi tarafından aranıp üniversite öğrenci belgesi,kimlik fotokobisi, ve hesap bilgileri istenecektir.

 

2018-2019 eğitim ve öğretim yılında derneğimizden burs alan ve ara sınıfta olan öğrencilerimizde 30 Eylül-6 Ekim  tarihleri arası  dernek merkezimize transkript belgesi ve 1 adet fotoğraf ile gelip,burs başvuru formu doldurarak, sosyal yardım komisyonu üyelerimiz tarafından mülakat yapılacaktır.

Yeni eğitim ve öğretim yılında bursu devam edecek öğrenciler dernek yetkilisi tarafından aranıp üniversite öğrenci belgesi,kimlik fotokobisi,ve hesap bilgileri istenecektir.

Burs Başvuruları  Dernek Merkezimizden Alınacaktır. Adres: Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:4/3 Samandıra İmam Hatip Ortaokulu Karşısı 

Tüm öğrencilerimize üniversite hayatlarında başarılar dileriz...